icon

Brain Out

1.3.6 için
Android

4.1

9

Mantık ve yaratıcılık becerilerinizi test edecek şaşırtıcı seviyeler

107k

Bu uygulamayı oyla

Brain Out hızınızı, yaratıcılık belleğinizi test edecek zeka oyunları ile parodi ve eğlence dolu bir uygulama. Beklenmedik ve saçma - ama doğru - çözümler farklı açıdan düşünmenizi sağlayacaktır.

Brain Out, EQ ve IQ testleri ve diğer harika zorluklar gibi beyninizi test edecek çok sayıda trivia soru ve bilmecesi kataloğuna sahiptir. Benzer uygulamaların aksine, Brain Out sadece mantıksal düşünme becerilerinize meydan okumakla kalmaz, aynı zamanda saçma sorularınızı doğru bir şekilde cevaplamak için hayal gücünüzü kullanmanızı ve kutunun dışında düşünmenizi gerektirir.

Brain Out, oyun boyunca ilerlemek ve yeni bulmacaları keşfetmek için yenmeniz gereken zorluklarla basit bir arayüze sahiptir. Cevabı bulamıyorsanız, ipucu almak için ekranın sağ üst köşesindeki tuşa dokunun. Aynı satırlar boyunca, ipuçlarınız tükenirse, biraz daha almak için bir reklamı izleyebilirsiniz.

Brain Out zihninizi egzersiz yaparken bir sürü eğlence sunuyor. Şaşırtıcı oynanabilirlik, basit ama ustaca bir oyun ve hepsinden önemlisi, tamamen beklenmedik cevaplara sahip orijinal bir oyundur.
X